O Firmie Alpha Innotec. Producent pomp ciepła Alpha Innotec.

F

O Firmie Alpha Innotec

Od założenia w 1998 roku, alpha innotec, dzięki konsekwentnej polityce innowacyjnej, ciągłemu rozwojowi technicznemu i właściwym reakcjom na sygnały płynące z rynku wyrosła na jednego z wiodących producentów pomp ciepła w Europie.

Począwszy od  1998 roku marka Alpha Innotec, dzięki konsekwentnej polityce rozwoju, innowacjom, rozwiązaniom technicznym a także właściwym reakcjom na sygnały płynące z rynku wyrosła na jednego z wiodących producentów pomp ciepła.

Pompy ciepła marki Alpha innotec cechuje przede wszystkim jakość, innowacyjność, prosty sytem instalacji i użytkowania, a także niezawodność działania. Dzięki szerokiej gamie produktów dla każdego zastosowania, nieruchomości oraz potrzeb mogą Państwo wybrać produkt wysokiej jakości, który spełnia indywidualne potrzeby.

Dzięki uniezależnieniu od paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii, a także wysokiej efektywności pomp ciepła, alpha innotec to marka, która w dystrybucji pomp ciepła stawia na równowagę pomiędzy ekologią i ekonomią.

Wykorzystano informacje z strony partnera Alpha Innotec

Podobne artykuły

Zostaw komentarz


reload, if the code cannot be seen