Optima 

F

Firma PHU OPTIMA

Od ponad 24 lat w oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie oferuje kompleksowe wykonanie systemu grzewczego na bazie pomp ciepła oraz produkty oparte na ekologicznych i oszczędnych rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii.


M Misją naszej firmy

Jest rozpowszechnianie najnowocześniejszych technologii wykorzystujących źródła OZE w Polsce oraz zapewnianie naszym odbiorcom rzetelnych usług związanych z doradztwem, projektowaniem, wykonawstwem oraz obsługą wszystkich promowanych przez nas rozwiązań.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • WYKONANIA ODWIERTÓW GEOTERMALNYCH
  • DOBORU I INSTALACJI POMP CIEPłA
  • WYKONANIA STUDNI GŁĘBINOWYCH
  • WYKONANIA WENTYLACJI, KLIMATYZACJI
  • WYKONANIA NAWADNIANIA ORAZ UZDATNIANIA WODY
  • FACHOWEGO DORADZTWA, MONTAŻU, URUCHOMIENIA ORAZ SERWISOWANIA URZĄDZEŃ

Idąc z postępem i rosnącymi wymaganiami klientów sukcesywnie poszerzamy swoją działalność.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całej Polski i Europy.W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła czołowych firm: BUDERUS, NIBE-BIAWAR, ALPHA Innotec.

Możemy poszczycić się wieloma świetnymi realizacjami oraz grupą wiernych klientów.

Dysponujemy własnym sprzętem, który pozwala na profesjonalne wykonanie powierzonej nam usług. Zapewniamy gwarancję wykonania naszych usług.

Posiadamy ogromną wiedzę z dziedziny, którą się zajmujemy. Jesteśmy elastyczni i proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Nasz zespół składa się z doskonale wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne certyfikaty i uprawnienia.

Bezpieczeństwo, niezawodność i najwyższa jakość świadczonych dla Państwa usług jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych realizacji.

Zapewniamy szybką i fachową obsługę naszych klientów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!